SWP

   Japonia


 2023-08-19 Zakończenie roku szkolnego w Tokio

W tym roku uroczystość zakończenia roku szkolnego w Polonijnej Szkole Sobotniej w Tokio uświetnił swoją obecnością Pan Ambasador RP w Japonii Paweł Milewski. Dzieci przygotowały specjalny występ na tę uroczystość - "Wesołe Wakacje". Dzięki taki występom dzieci uczą się pokonywać tremę.

Na koniec dzieci otrzymały nagrody za całoroczny wysiłek w nauce języka polskiego.

Początek wakacji uczczono wizytą w parku owocowym! To coroczna tradycja Stowarzyszenia Polonijnego RAZEM, przy którym działa Polonijna Szkoła Sobotnia.

W tym roku wyjątkowo raczyliśmy się brzoskwiniami prosto z drzewa. Dzieci ( i nie tylko) spędziły ten czas RAZEM w radosnej atmosferze. Chociaż pogoda była zmienna, nam humory niezmiennie dopisywały. Było to dzień spędzony w miłym towarzystwie i atmosferze relaksu. Udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu! - przekazali organizatorzy wycieczki.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
NA PODSTAWIE: Stowarzyszenie Polonijne RAZEM


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło:
Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu
wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHPORTAL WYŚWIETLONO 14635196 RAZY

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów×