SWP

   Maroko
 2021-07-04 Poszukiwania lingwistycznych skarbów

Studenci języka polskiego na Uniwersytecie Mohammeda V przybyli do Ambasady RP w Rabacie, aby wziąć udział w edukacyjnej grze terenowej.

Podczas tej małej przygody zmierzyli się ze smokiem wawelskim, przy okazji robiąc sobie selfie z (nie aż tak) przerażającą bestią, zobaczyli żubra w jego (prawie) naturalnym środowisku, wiele się dowiedzieli o polskich sportowcach, polskich parkach narodowych, wybitnych Polkach, a także skosztowali słynnej szarlotki. Wszystko to komunikując się po polsku.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: gov.plW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS DOTYCHCZAS 3526835 OSÓB